Ten nejlepší wellness je u nás

Wellness Šumavaje i obrovské lákadlo pro Vaše ratolesti! Zatímco si budete užívat uvolňující masáže a budete tak nabírat ztracenou energii, mohou si Vaši miláčci hrát v bazénku s míčky a skluzavkou. K dispozici je koutek pro malování, zábavné hry, venkovní hřiště a dětská herna i s profesionálním hlídáním! Dětské postýlky, povlečení, nočníky i bryndáky zapůjčíme!
Pro všechny milovníky kvalitního a bio masa nabízíme Slavnosti tatarského bifteku, kde nabízíme biftek z hovězího masa za 150 korun za 150 dkg. To je lákavá nabídka, nemyslíte? Není nad to se pořádně najíst a žaludek naplnit lahodným jídlem! Wellness Šumava Vám tedy nabízí i pohlazení pro náročná bříška!

Turistika a sportování

V neposlední řadě nesmíme zapomenout i na aktivní vyžití! V našem hotelu České Žleby – wellness Šumava si můžete zapůjčit kolo nebo dokonce tandemové kolo za 400 Kč za den, brusle jsou také v nabídce. Nejoblíbenější je ovšem horská a cykloturistika. Kolem je příroda, která nabízí nesčetné množství turistiky, samozřejmě i pěší. Procházka krajem je balzám pro duši!

Ten nejlepší wellness je u nás
4 (80%)1

Post Author: